شرکت جهاد نصر یزد


حوزه فعالیت


به دنبال ایجاد تغییرات در نظام اداری کشور و اجرای سیاستهای دولت جمهوری اسلامی ایران و در راستای بهینه سازی امکانات و نیروی انسانی ، این شرکت در سال 1371 با شماره ثبت 2335 و با ماهیت سهامی خاص تاسیس گردیده و اولین کار اجرائی خود را از تاریخ 1374/10/01 آغاز کرد. موضوع فعالیت شرکت به شرح زیر است:
الف - انجام كليه فعاليت‌هاي مطالعاتي، خدمات فني و مهندسي مشاوره اي، طراحي، اجرايي، طرح و ساخت، مديريت پيمان، نظارت بر طرحهاي عمراني و مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و تجهیز واگذاری و فروش واحدهای تجاری ، مسکونی و زاراعی ، کشاورزی ، آتشباری و همچنین صدور خدمات فنی و مهندسی در داخل و خارج از كشور مشتمل بر:
رشته آب (در برگيرنده امور مربوط به بندها، سدها، ساختمان نيروگاه آبي، سازه هاي هيدروليكي و تونل‌هاي آب، مخازن و شبكه‌هاي توزيع آب، شبكه‌هاي جمع آوري و انتقال فاضلاب، كانال‌هاي انتقال آب و شبكه هاي آبياري و زهكشي، سازه‌هاي دريايي و ساحلي، احداث حوضچه‌ها و استخرهاي پرورش و تكثير آبزيان و عمليات ساختماني (سيويل) تصفيه خانه هاي آب و فاضلاب و نظاير آن).
رشته حمل و نقل ( در برگيرنده امور مربوط به ساخت راه‌ها، نظير جاده‌هاي اصلي و فرعي، بزرگراه‌ها، راه‌هاي ريلي، باند فرودگاه، تونل‌ها، پل‌ها، راه‌هاي زيرزميني و سيستم‌هاي حمل و نقل، عمليات آسفالتي و نظاير آن).
رشته تاسيسات و تجهيزات (در برگيرنده امور مربوط به خطوط انتقال «آب، نفت و گاز» شبكه گاز رساني، تاسيسات مكانيكي و هيدرومكانيكي، سيستم‌هاي سرد كننده ساختمان و تجهيزات ساختمان (آب، گاز، برق و فاضلاب) و انتقال زباله و تاسيسات و تجهيزات تصفيه خانه‌هاي آب و فاضلاب، وسايل انتقال (آسانسور، پله برقي و ...) سیستمهای خبر و هشدار دهنده و نظایر آن .
رشته كشاورزي (در برگيرنده امور مربوط در زمينه آبياري، بهسازي و اصلاح اراضي، احداث حوضچه ها و استخرهاي پرورش و تكثير ماهي، عمليات مربوط در امور دامپروري، شيلات و آبزيان و نظاير آن).
رشته ساختمان (در برگيرنده امور مربوط به سرمايه گذاري، مشاركت در طراحی ، ساخت ، راه اندازی ، فروش، بهره برداری، تجهيز ، آماده سازي و واگذاري واحدهاي اداري، تجاري، مسكوني ، صنعتی و اماکن ورزشی).
رشته صنعت و معدن (در برگيرنده امور مربوط به پيمانكاري تاسيسات و تجهيزات صنايع، استخراج، فرآوري، ذخيره، تبديل مواد خام معدني). ب- اجاره و استیجاره ماشین آلات و تحصیل و ارائه نمایندگیهای مختلف داخلی و خارجی جهت تهیه ، تامین و صدور انواع تجهیزات و ماشین آلات و قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز آنها در ارتباط با موضوع شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه. ج - مبادرت به کلیه معاملات و فعالیتهای بازرگانی و کلیه معاملات و عملیاتی که مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به تمام یا هر یک از موضوعات مذکور باشد در داخل یا خارج از کشور از قبیل اجاره و خرید و فروش مصالح. د - استفاده از مواد ناریه و انجام عملیات آتشباری در طرح های عمرانی. ه - ایجاد تعمیرگاههای تخصصی ماشین آلات و ارئه خدمات تعمیرگاهی. و - شرکت در مزایده ها و مناقصات دولتی و خصوصی در داخل یا خارج از کشور ، شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی ، اخذ تسهیلات بانکی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری سراسر کشور ، مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در موضوع فعالیت شرکت ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و مرتبط با فعالیت شرکت.