بازدید نمایندگان مجلس استان بابل عراق

با توجه به نقش و اهميت صدور خدمات فني و مهندسي به كشورهاي ديگر و مخصوصا كشور هاي همسايه ، به منظور معرفي توانمندي و پتانسيل هاي شرکت های گروه در بخش هاي : اجرائي ، مطالعات ، ماشين آلات و نيروهاي انساني طی هماهنگي هاي بعمل آمده يك هیات از مديران عالی رتبه و نمايندگان استاني مجلس استان بابل كشور عراق ، ازجندین پروژ عمرانی شرکت های گروه در استان های مختلف کشور بازدید نمودو در آخرتفاهم نامه ای فیمابین مجلس نمایندگان استان بابل و و گروه هلدینگ نصر معین پارسایان منعقد گردیید


همایش تخصصی فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی

شرکت انرژی معدن نصر در نظر دارد از این پس، همایش های تخصصی و کارگاه-های آموزشی در حوزه معدن و آشنایی با روند معدن‌داری برگزار کند. در روز 22 مهرماه 1398 اولین دوره این مجموعه از همایشات تحت عنوان اولین همایش تخصصی فرصت‌های سرمایه‎‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی در سالن همایشات دفتر مرکزی شرکت انرژی معدن نصر برگزار شد.
همچنین در این مراسم جناب آقای دکتر بهرام شکوری رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران به ارائه راهکارهای که شرکت‌های موفق معدنی در مدیریت معادن به کار گرفته بودند پرداختند. در ادامه ، جناب آقای دکتر ششمانی مهمان این همایش بودند و به بررسی موقعیت شرکت‌های معدنی در بازار بورس و روند تغیر شاخص این شرکت‌ها طی چند سال اخیر پرداختند.
این همایش با حضور بیش از 30 نفر از مدیران عامل و معاونین معدنی شرکت-های جهاد نصر از ساعت 9:00 تا 16:00 برگزار شد. در کارگاه¬های آموزشی این همایش که طی دو نوبت صبح و بعد از ظهر توسط جناب آقای مهندس معمارزاده ارائه شد به ارائه فرآیندهای ورود به بخش معدن و صنایع معدنی پرداخته شد.